• Wpisów:170
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 20:22
  • Licznik odwiedzin:33 794 / 2588 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozwalają mi głowę.
 

 
Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się idealna...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
I wcale go nie lubiłam, był mi obojętny ale, ale wtedy kiedy usnął na moich kolanach i przez sen wypowiedział moje imię poczułam się szczęśliwa. To taka ogromna radość kiedy dowiadujesz się że jest ktoś kto śni o Tobie po nocach.
 

 
To o nim myślę słuchając smutnych piosenek, to o nim myślę czytając gazetę, to o nim myślę idąc samotnie przez ulicę, to o nim myślę gdy jest mi zajebiście źle i gdy jestem szczęśliwa, to o nim myślę pijąc setny kieliszek wódki, to o nim...
 

 
Nie chcę zapomnieć. Nie dlatego że nadal jesteś dla mnie ważny. Po prostu byleś jedną z najpiękniejszych chwil w moim życiu, a o nich się nie zapomina.
 

 
Jesteś dla mnie całym światem,
Słońcem, wiatrem, wodą, latem,
A gdy patrzę się na ciebie,
Czuję się jak w niebie...
 

 
Życie to nie bajka, w której spotykasz księcia i będziesz żyła długo i szczęśliwie. I niema żadnego ale!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jestem głupia, że cie kocham,
bo przez Ciebie ciągle szlocham.
Jestem na końcu twojej listy,
nie zniose tej malizny.
Uparcie czekam na ruch twój,
i będzie z tego chuj.
Wiec uciekaj z mego serca,
bo jesteś dla niego jak morderca.
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to by jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy mężczyzna sprawi ,że to inne będą zazdrosne o nią.
 

 
Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie
 

 
Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie mieć a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego że stracił coś bardzo cennego.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
nie ukrywam.. najchętniej napisałabym ci wszystko to, co w tej chwili czuję. jednak gdy już zbieram się na tą odwagę, jestem w stu procentach pewna, że mogłabym to zrobić nagle coś mnie powstrzymuje, brakuje mi słów, którymi mogłabym to opisać..
  • awatar Jessica P....: @Bloody Rose: ja tak samo.. A to jedyna oznaka że Ci na tej osobie zależy i ją kochasz:)
  • awatar Ayumi ♥: Ja mam tak przy rozmowie w 4 oczy często jak nie wiem jak wyrazić to co chcę .. bo czasem się nie da..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›