• Wpisów:170
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 20:22
  • Licznik odwiedzin:33 795 / 2588 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Kurwa, życzę Ci, żebyś kiedyś czuł się tak jak ja, kiedy Cię widzę. Żeby żal wpierdalał Twoje serce, a sumienie mówiło 'widzisz kurwa, pojebańcu? ona cie kochała, ale ty nie potrafiłeś powiedzieć do niej nawet 'cześć.'
 

 
Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.
 

 
choć w tym wszystkim, co mi zrobiłeś znajduję tylko minusy, jest jeden plus: stałam się silniejsza, słowa biorę na dystans, i nigdy nie popełnię tego samego błędu .
 

 
nie wracaj, nie pisz, nie dzwoń, nie patrz, nie żałuj - nie chcę cię znać i to wszystko tylko dlatego, że tak fantastycznie zrobiłeś mnie w chuja, wiesz ?
 

 
Wypijmy za kolejny weekend.
Może akurat w ten uda nam się zacząc
życ od nowa.
 

 
Daj mi pewność, bo nie wiem na czym stoje. Choć podświadomość szeptem mówi mi, że to już koniec
 

 
Od kiedy nie ma Cię, wolniej bije serce. Nieba chmury, zatrzymują się nad moją głową. W każdą nieprzespaną noc czuję zapach Twój i szept Twoich dłoni na moim ciele. Byłeś najbliżej mnie, na odległość ust i wzroku. A teraz wiem, że wszystko runęło. Odbiło się to hukiem koło mojego serca..
 

 
Rozum mówi: daj sobie spokój, on i tak cię nie pokocha...
Serce mówi: walcz o niego, on coś do ciebie czuję tylko boi się mówić o swoich uczuciach..
 

 

Lubię być pod wpływem alkoholu. mogę robić wszystko co mi się żywnie podoba, mogę szaleć i odpierdalać w najlepsze, mogę nawet powiedzieć Ci, że Cię kocham, ale Ty przecież i tak nigdy w to nie uwierzysz, bo jestem pijana
 

 
A kiedy życie daje ci w dupę i pokazuje tysiące powodów dlaczego warto odejść, ty zaśmiej się tej pieprzonej sile prosto w 'twarz' i pomyśl o milionach powodów dla których warto zostać.
 

 
A teraz usiądę na mojej ulubionej huśtawce z dzieciństwa i będę beztrosko machać nogami, jak dzieciak, który jeszcze nie wie co to prawdziwe życie.
  • awatar sirret.: chcałabym wrócić do tamtych czasów . ; < + zapraszam..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Uważam, że należy walczyć do utraty tchu, gdy coś jest dla Ciebie naprawde ważne... ale wiem, że trudno jest robić coś gdy wiesz, że szanse, że sie uda są tak małe...
 

 

Między nami nic nie było parę spojrzeń kilka gestów to za mało by Cię mieć. Może tylko się łudziłam może tylko pogubiłam...
 

 
Chciałabym, aby motyle, które odleciały z mojego brzucha, usiadły na Twoich powiekach i pomogły Ci otworzyć oczy, abyś zobaczył co straciłeś.
 

 
Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.
 

 
Ej, nie załamuj się. Wstań i pokaż, że jest ok. Wstań i walcz, póki jeszcze masz o co i jest na to czas!
 

 
Czasem mam wrażenie, że komuś zawadzam, że nie pasuje do tego towarzystwa, że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej, czy gorszej...